Kategoriler
Sünger Bob Traş Oluyor

Sünger Bob Traş Oluyor

5 / 5

Sünger Bob Traş Oluyor Oyunu ile uzun süredir bunalımda olan kahramanımızın saç ve sakalları çok fazla büyümüş.Onu traş ederek yepyeni bir görünüme kavuşturarak eskisi gibi neşeli bir kahramana dönüştüreceksiniz.Ok butonuna basarak oyunumuza başlayabilirsiniz.Kuaför alet ve malzemelerini yönergelerdeki sıraya göre fareniz yardımıyla kullanabilirsiniz.Önce makasla saç ve sakalları iyice kısatlmalısınız.Sonra traş makinesi ile sinekkaydı seviyesine indirererek köpük ve ustura kullanmına uygun hale getireceksiniz.Traş sonrası kesikleri yara bandı ile kapatarak tedavi edeceksiniz.Sonra kahramanımız için yepyeni bir saç modeli, harika elbiseler ve ayakkabılar seçerek onu hazırlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.