Kategoriler
3 Panda Japonyada

3 Panda Japonyada

2.5 / 5

3 Panda Japonyada Oyununda yeni bir ülkede yeni maceralara çıkan kahramanlarımızı içersinde düştükleri zor durumdan kurtararak ilerlemelerine yardım etmelisiniz.Eğlenceli oyunumuza hemen play butonuna tıklayarak başlayabilir ve farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.Tuzağa yakalanmış kahramanlarımızı kurtararak ok işaretlerinin olduğu yöne doğru ilerlemelerini sağlamalısınız.Gerektiği zaman onları zıplatmalı ve birbirinden zorlu engelleri birlikte aşmalarını sağlamalısınız.Seviyeleri zekanızı kullanarak geçmeli ve yeni maceralara yelken açmalısınız.Oyunumuza katılan maceraperest oyuncularımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.