Kategoriler
3D Gerçek Minecraft

3D Gerçek Minecraft

3.47 / 5

Minecraft oyunu bildiğiniz gibi ücretli bri oyun fakat pek çok kişi satın alarak oynamakta. Sizlere sunduğumuz bu online 3d gerçek minecraft oyunu ise gerçekten harika. Üç boyutlu oyun yapısına sahip olan bu maceraya ilk olarak New Game diyerek giriş yapalım ardından bulunduğumuz dünya yüklenecek ve oynamaya hazır olacaktır. Gerçek minecraft oyununda boşluk tuşu zıplamanızı sağlarken sol ve sağ mouse tuşları tuğla kırma ve item açmanızı sağlar. 1 ve 9 - arasındaki tuşlar özellik menüsünü açar CTRL + S tuşu oyunu kaydetmenizi , CTRL + L tuşu kayıtlı oyunu açmanızı sağlamaktadır. Oyun açıldığında farenizi göremeyeceksiniz ESC tuşuna bastığınızda gerçek minecraft kontrolleri kapanacak ve normal bir şekilde bilgisayar, tablet, telefon hangisinden oynuyorsanız eski haline gelecektir.

Yorumlar
5 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.