Kategoriler
Akıllı Salyangoz 6 Kış Hikayesi

Akıllı Salyangoz 6 Kış Hikayesi

3.75 / 5

Akıllı Salyangoz 6 Kış Hikayesi Oyununda yılbaşını kutlamak için büyükbabasının evine giden kahramanımız bir mektup bulur.En kötü düşmanı tarafından büyükbabasının kaçırıldığını öğrenen kahramanımıza kurtarma görevlerinde yardım etmelisiniz.Play butonuna tıklayarak heyecan dolu maceramıza sizde katılabilirsiniz.Farenizi kullanarak kahramanımızın karşısına çıkan engelleri ortadan kaldırmalısınız.Tuzaklara yakalanmadan ilerlemesi için onu doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz.Eğer çıkış kapısına ulaşırsanız sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Birbirinden heyecanlı bölümlerde zekanızı kullanarak çözümler üretmeli ve kahramanımızın büyükbabasını kurtarmasını sağlamalısınız.Keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.