Kategoriler
Alaaddin Macera

Alaaddin Macera

5 / 5

Alaaddin Macera Oyununda kahramanımızın zorlu engellerle dolu parkurlarda ilerlemesini ve düşmanlarına yakalanmadan bitiş noktasına ulaşmasını sağlamalısınız.Heyecan dolu oyunumuza play butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçerek başlayabilirsiniz.Bitmek bilmeyen enerjisi ile koşan karakterinizin engellerin üzerinden ve uçurumların üstünden zıplatmak için farenizi kullanabilirsiniz.Eğer uçuruma düşerseniz oyunumuz sona erer.Önünüze çıkan varillere yada düşmanlarınıza dokunacak olursanız canınızın eksilmesine sebep olursunuz.Can hakkınızın tamamını kaybetmeden önce bitiş noktasına ulaşarak sonraki heyecanlı bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Oyunumuza katılan usta oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
4 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.