Kategoriler
Ben 10 ve Generator Rex 2 Kişilik

Ben 10 ve Generator Rex 2 Kişilik

2.94 / 5

Müthiş bir oyun olan ben 10 ve generator rex oyununu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Bu oyunda Ben 10 ve Genarator Rex bir kareteciler düşmanları tekmeyle yumrukla 2 vuruşta yere seriyorlar. Fakat düşmanları kalabalık olduğu için sizin yardımınıza ihtiyaçları var onları korurmusunuz? İsterseniz tek kişi isterseniz iki kişi bu oyunu oynayabilirsiniz. Tek kişi oynadığınız zaman karakterin biri öldükten sonra öbürü sahneye geliyor çok zevkli bir oyun. Oyunumuz yön tuşlarıyla hareket etmektedir. Z tuşu ile yumruk , X tuşuyla tekme , C tuşuyla da zıplayabilirsiniz. Ayrıca Z ve X tuşuna basarsanız özel güçlerinizi kullanmış olursunuz. İyi Oyunlar. Son olarak şunu söyleyelim oyun iki kişilik olarak oynanamaktadır.

Yorumlar
4 + 2 = ?
  • fatih fatih 1 yıl önce

    çok gz

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.