Kategoriler
Çubuk Adam Macera

Çubuk Adam Macera

2.5 / 5

Çubuk Adam Macera Oyununda karakterinizin çubuğunun uzunluğunu belirleyerek ilerlemesini sağlamalısınız.Farenizin sol tuşuna basılı tutarak çubuk boyunu ayarlayın.Kayaların üzerinde ilerleyerek en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Eğer çubuğunuzun boyu kayaları geçer yada kısa kalırsa karakterinizi aşağı düşer ve oyunumuzda sonlanır.Eğer başarılı bir ayarlama yaparsanız bir puan kanacaksınız.Hata yapmadan en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni şampiyonu siz olabilirsiniz.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirmek için hemen play butonuna basın.Oyunumuza katılan rekortmen oyuncularımıza başarılar ve bol rekorlu bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.