Kategoriler
DUMB WAYS TO DIE ORIGINAL

DUMB WAYS TO DIE ORIGINAL

0 / 5

Şimdi bu sevimli dilsiz karakterlerin hayatları senin ellerinde. Tren istasyonunuz için sevimli dilsiz karakterleri toplamaya çalışırken eğlenceli mini oyunların keyfini çıkarın. Bir milisaniyenin kazanma ve kaybetme arasında fark yaratabileceği bu zorlu mini oyun serisinde reflekslerinizi test edin. Yeni eğlencenin tadını çıkarın ve hatırlayın, trenler arasında güvende olun. Metro'dan bir mesaj. Özellikler: - Son derece zorlu seviyeler.

Yorumlar
3 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.