Kategoriler
Esrarengiz Şifre

Esrarengiz Şifre

2.5 / 5

Kayıp krallığın sırrını çözmek için maceraya hazırsan eğer esrarengiz şifre oyunu tam olarak sana göre. Bu oyunumuz HTML 5 olarak yapıldığı için çok gerçekci sanki. Tapınaktaki gizli olayları bulup onlardan yola çıkacaksınız. Bunu yaparken de kötülerin gücüne ait düşman askerleri karşınıza çıkacak. Bunları öldürdükten sonra ise ilerleyebilmeniz için oyun içinde surlar yok olacak ve sizde bu sayede yolunuza devam edebileceksiniz çocuklar. Esrarengiz şifre oyunu yüklendikten sonra START demeniz yeterli ve ardından da html5 oyun açılcak. Daha sonra karşınızdaki düşmanlara vurmak için farenizi kullancaksınız. İlerlemek ve sağ sol yapmak içinde WASD tuşlarını kullancaksınız. Sitemizde yer alan diğer html 5 oyunları oynamak için tıklayın.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.