Kategoriler
Evrak Hırsızı 4 Japonya

Evrak Hırsızı 4 Japonya

3.23 / 5

Evrak Hırsızı 4 Japonya Oyunu ile yeni serimizde dünyanın en usta hırsınızın yeni maceralarına eşlik etmeli ve japonyada bulunan değerli eşyaları çalmasını sağlamalısınız.Ok butonuna heyecan dolu maceramıza hemen başlayabilirsiniz.Yön tuşları ile kahramanımızı kontrol ederek ilerlemesini sağlamalısınız.Kilitli kapılara ulaştığınızda yukarı ok tuşu ile kiliti görüntüleyin ve yine ok tuşları ile kilidi açarak diğer odalara geçerek ilerleyin.Nöbetçilere, kamera sistemlerine ve lazerlere yakalanmadan evrakların olduğu odaya ulaşarak belgeleri çalmalısınız.Başarılı olmanız halinde hemen diğer binaya geçerek yepyeni bir bölüme başlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan zeki oyuncularımıza zorlu görevilerinde başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 4 = ?
  • EYLÜL EYLÜL 3 yıl önce

    BU OYUNU SEVİYORUM

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.