Kategoriler
FIRE CITY TRUCK RESCUE DRIVING SIMULATOR

FIRE CITY TRUCK RESCUE DRIVING SIMULATOR

2.5 / 5

Hiç kahraman olmak ve başkalarına yardım etmek istedin mi? Peki, bu son oyun bir kahraman olmanı sağlar. Bu oyun ile en sevdiğiniz itfaiye aracını seçebilir ve kurtarma görevlerini gerçekleştirebilirsiniz. Doğru, heyecan verici geliyor? Bir itfaiyeci olarak, araçları ve binaları kurtarıyor olacaksınız. Gerçekleştireceğin heyecanlı farklı kurtarma görevleri var ve her görevde puan kazanacaksın. Kazanılan bu puanlar en yeni kamyonların kilidini açmak için kullanılabilir.

Yorumlar
6 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.