Kategoriler
Gölgesiz Adam

Gölgesiz Adam

5 / 5

Gölgesiz Adam Oyununda karanlık bir dünyada kaçış yolu bulmak için portal bulmaya çalışan kahramanımıza yardım etmeye hazır mısınız? Hazırsanız iki farklı modda oynanan maceralara başlayabilirsiniz.Karakterinizi WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz.Random modu seçtiğinizde gizlenmiş portalı bulmaya çalışacaksınız.Gölge modunda başladığınızda ise farenizle bir bölgeyi seçerek oraya teleport olabilirsiniz.Eğer seçtiğiniz yer uygun değilse teleport olamazsanız.Düşmanlarınız sizi farkedip size dokunursa oyunumuz sona erer.Hızlı hareket etmeli ve düşmanlarınızı atlatmanın yollarını bularak portala ulaşmaya çalışmalısınız.Keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.