Kategoriler
Islets Korsanı

Islets Korsanı

5 / 5

Islets Korsanı Oyunu ile yepyeni bir maceraya atılacaksınız.Dönen platformlardan sevimli korsanı fırlatarak yolcukluk yapmasını sağlamanız gerekiyor.Oyunumuz fare yardımı ile oynanmaktadır.Fırlatırken bonusları toplamaya çalışmalısınız.Bombalardan uzak durmaya çalışın.Hedefi tutturamayıp korsanı düşürürseniz bir hakkınızı kaybedersiniz.Size verilen süre içersinde mümkün olduğu kadar puan toplamaya çalışın.Kazandığınız puanlar ile güçlendiri iksirler satın alabilirsiniz.Bu macerada bende varım diyorsanız play butonuna basarak korsanımıza eşlik edebilirsiniz.İyi eğlenceler.

Yorumlar
7 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.