Kategoriler
Kırmızı Top Yeşil Kral Topa Karşı

Kırmızı Top Yeşil Kral Topa Karşı

5 / 5

Kırmızı Top Yeşil Kral Topa Karşı Oyununda sevgilisi pembe top düşman kral tarafından kaçırılan kahramanımız kız arkadaşının peşine düşer.Sevgilisini kurtarmak için maceraya atılan kahramanımıza eşlik ederek onu tuzaklardan ve engellerden korumalısınız.Parkurlarda bulunan kalpleri toplayarak ilerlemeli ve anahtara ulaşmalısınız.Anahtara ulaştıktan sonra kapı açılacak.Eğer kapının içersinden geçmeyi başarırsanız sonraki eğlenceli seviyeye geçebilirsiniz.Zıplayan karakterinizi sağ ve sol ok tuşları ile kontrol ederek dikkatli bir şekilde ilerlemelisiniz.Keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
1 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.