Kategoriler
Rex Dinazoru Rio

Rex Dinazoru Rio

5 / 5

Mobil oyunların en iyi adresi sarioyunlar.com ile bugün rex dinazorunun Rio şehrinde geçen maceralarına birlikte şait olacağız. Oyunumuzda dinazorumuz yine öfkeli ve agresif bir şekilde şehirde gezecek bizlere düşen görev Rex dinazorunu kontrol ederek karşısına çıkan herşeyi yemesini sağlamak. Dinazorumuz her böümde biraz daha sinirli olacak bu nedenle hızlı ve seri bir şekilde Rex Dinazoru Rio oyununda bölümleri geçmemiz gerekiyor. Gametornado ekibi tarafından geliştirilen bu oyun 26 MB boyuta sahip ve 13 yaş üzeri çocuklar için tavsiye edilmektedir. Rex oyun serisinin 1 2 3 4 5 ve 6 oyunlarınıda sitemizde bulup eğlenceye katılabilirsiniz. Dinazorunuzu oyunda yönetmek için ASWD tuşlarını kullanacaksınız hedifinize saldırmak için farenizin sol tuşunu kullanabilirsiniz. Rex Rio oyununu tam ekran yapmak için F tuşuna basabilir işiniz çıkarda oyuynu durdurmanız gerekirse P tuşuna basarak rexi durdurabilirsiniz.

Yorumlar
9 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.