Kategoriler
Robot Tavuk Yolu

Robot Tavuk Yolu

0 / 5

Robot Tavuk Yolu Oyununda platformlar üzerinde ilerleyemeye çalışan robotunuza yardım ederek zorlu engelleri aşmasına yardımcı olmalısınız.Oyunumuza ok butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanmaktadır.Farenizle ekranın altında bulunan malzemeleri kullanarak tavuğumuzun önündek duvarları parçalamalı ve platformların üzerinde çıkabilmesi için ona basamak oluşturmalısınız.Eğer hamlelerinizi doğru yapamazsanız robotunuzun önüne engelleri siz koymuş olacaksınız.Bu yüzden akıllı hamleler gerçekleştirmelisiniz.Oyunda robotunun en uzun mesafeye ilerlemesini sağlayan oyunumuzunda galibi olacaktır.Herkese eğlenceli oyunumuzda başarılar dileriz.

Yorumlar
8 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.