Kategoriler
Süper Kahramanlar

Süper Kahramanlar

4.38 / 5

Süper kahramanlar oyunu ile büyük bir şehrin kuşatmasını engellemeniz gerekiyor. Bunu yapmak içinde savunma stratejilerini hatasız yapmalısın. Size savunma askerleri için çok yetenekli dünyanın en iyi savaşçı kahramanları veriliyor. Bunların hepsinin ayrı ayrı özellikler bulunmaktadır. Örneğin örümcek adam kurduğunuz zaman gelen düşmanlara örümcek ağı atıp onları yavaşlatıyor. Bu yüzden de örümcek adamı düşmanın ilk çıkışına koyun ve arkasından da diğer kahramanları yerleştirip onları kolayca haklayın. Oyunumzuda Bio Bullets, Webbing, Rockets, Laser, Lighting gibi vuruş güçlerine sahip olacaksınız. Süper kahramanlar oyunu fare ile oynanıyor.

Yorumlar
2 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.