Kategoriler
Toto Macera

Toto Macera

5 / 5

Toto Macera Oyununda hazine avcısı kahramanımızın anahtaları ve altınları toplayarak düşman canavarlara yakalanmadan hazine sandığına ulaşmasını sağlamalısınız.Ok butonuna tıkladıktan sonra ilk bölümü seçerek eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.Birbirinden tehlikeli engeller ve canavarları geçerek 3 adet anahtarı almalı ve bonus paraları da toplamalısınız.Eğer canavarlara yakalanırsanız canınız da azalma olacaktır.Düşmanlarınızın üzerine düşerek onları öldürebilirsiniz.Dikkatli bir şekilde hareket ederek engelleri kaldırmalı ve hazine sandığına güvenli bir şekilde ulaşarak sonraki zorlu seviyeye geçmelisiniz.Oyunumuza katılan maceracı oyuncularımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.