Kategoriler
Unicorn Krallığı

Unicorn Krallığı

2.15 / 5

Unicorn Krallığı Oyunu ile tek boyunuzlu atınızın tehlike dolu maceralarında ona eşlik ederek onu ateş püskürten ejderhalardan korumalısınız.Bilgisayar ve tablet butonuna tıkladıktan sonra sağ ok tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.Karakterinizi yön tuşları ile kontrol edebilir ve boşluk tuşuna basarak zıplamasını sağlayabilirsiniz.Eğer isterseniz ekrandaki ok butonlarına basarakta kontrolleri sağlayabilirsiniz.Eğlenceli maceralarda kalpleri ve diğer bonusları toplayarak hiç durmadan ilerlemelisiniz.Engellere takılmanız halinde havada uçan ejderhalara yakalanabilirsiniz.Hızlı ve dikkatli hareket etmeniz ve doğru zamanlama ile karakterinizin zıplamasını sağlamalısınız.Oyuncularımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 5 = ?
  • gülo gülo 3 yıl önce

    güzele benziyo şincik

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.