Kategoriler
WorldCraft 2 3D

WorldCraft 2 3D

2.5 / 5

Unity oyunlar çocukların dünyasına gerçekten çok boyutlu bir farklılık kattı. Önceleri shockwave ile 3d oyunlar oynanırken artın Unity WEBGL yardımı ile program vb. kurmaya gerek kalmadan dilediğiniz 3d oyunları oynayabiliyorsunuz. Bu oyunlardan en popülerleri arasında yer alan WorldCraft 2 aynen minecraft oyunu gibi oynanmakta.dır. WorldCraft 2 ile yine tuğlaları kıracak engelleri aşacak ve oyunu tamamlamak için uğraşacaksınız. WorldCraft oyununun en güzel tarafı grafiklerin gerçekci olması bu sayede oyundan çok daha fazla keyif alabiliyorsunuz. Nasıl oynanacağına geçecek olursak yön tuşları hareket etmenizi, boşluk tuşu zıplamanızı ve farenin sol tuşu WorldCraft içinde tuğla kırmanızı sağlar.

Yorumlar
9 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.