Kategoriler
Zıp Zıp Şövalye

Zıp Zıp Şövalye

5 / 5

Zıp Zıp Şövalye Oyunu ile kahramanımızla birlikte zorlu parkurlarda ilerleyerek çıkış kapısına ulaşmaya çalışmalısınız.Ok butonuna tıklayarak kahramanımızın maceralarına ortak olabilirsiniz.Farenizle tıklamalar yaparak onu zıplatmalı ve tüm yıldız bonuslarını toplayarak bitiş noktasına ulaşmalısınız.Duvarları kullanarak üstte bulunan platformlara tırmanarak zorlu engelleri aşmalısınız.Başarılı olursanız hemen sonraki heyecanlı seviyeyede geçmek hakkı kazanacaksınız.Parkurlarda bulunan her yıldız puana bölüm skorunuzun yüksek olmasını sağlayacaktır.Birbirinden heyecanlı seviyelerde harika zaman geçireğinizden emin olabilirsiniz.Oyuncularımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.