Kategoriler
Dakota Gerçek Makyaj

Dakota Gerçek Makyaj

5 / 5

Dünyalar Savaşı filminde ufak bir kızdı.Kendisini Twilight serisinde izledik.Artık büyümüş ve çok güzel bir kadın olmuş.Bahsettiğimiz yıldız tabikide Dakota Fanning.Dakota Gerçek Makyaj Oyunu ile bu ünlü sinema yıldızının makyajını yapabileceksiniz.Oyuna hemen play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Makyajı yaparken farenizi kullanabilirsiniz.Güzel yıldıza göz kamaştırıcı bir makyaj yapmak için tüm malzemelere ve özel renklere sahipsiniz.Bundan sonrasını sizin yeteğeneğiniz ve tarzınız berlileyecek.Tarzınızı kaydederek arkadaşlarınızlada paylaşabilirsiniz.Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
3 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.