Kategoriler
Ellie instagram Makyajı

Ellie instagram Makyajı

5 / 5

Ellie instagram Makyajı Oyunu ile güzel kızımızın instagram için fotoğraf çekilmesi gerekiyor.Resim çekilmeden önce onun yüz bakımı ve makyajını yapmak ister misiniz? Cevabınız evetse hemen ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza başlayabilir ve farenizle hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.Önce bakımsız kızımızın yüzündeki tüyleri almalı ve sivilceleri patlarak yok etmelisiniz.Özel bakım kremleri ile cildi temizledikten sonra kaliteli makyaj malzemelerini kullanarak zevkinize göre makyajınızı yapmalısınız.Son bölümde ise birbirinden güzel desenleri seçerek kızımızın yüzünü boyamalısınız.İsterseniz hazırlıklarınızı bilgisayarınıza indirerek anı olarak saklayabilir yada en baştan tekrardan oyuna başlayabilirsiniz.Oyuncularımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.