Kategoriler
Elsa Galaksi Makyajı

Elsa Galaksi Makyajı

5 / 5

Elsa Galaksi Makyajı Oyununda farklı modalara öncülük ederek onları bloğunda yayınlayan güzel prensesimizle birlikte yepyeni bir tarz denemeye hazır mısınız? Makyözlük yeteneklerinizi sergilemek için hemen play butonuna tıklayın.İlk bölümde güzel prensesimizin makyaj modellerinden birini seçmelisiniz.Sonra seçiminize uygun şekilde malzemeleri kullanarak Elsanın yüzünü boyamalısınız.Kirpiklerini düzelttikten sonra ruj sürmeyi sakın ihmal etmeyin.Son bölümde ise yaptığınız makyaja en uygun saç modelini seçerek sırasıyla ekranın altındaki boyaları kullanarak boyamalarınızı yapmalısınız.Saç modelini başarıyla uygulayarak oyunu tamamlayabilirsiniz.Elsa hayranlarına iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.