Kategoriler
Hürrem Sultan Makyaj

Hürrem Sultan Makyaj

0 / 5

Muhteşem Yüzyıl dizisi hayranlarının çok hoşuna gidecek bir oyunumuz var.Hürrem Sultan Makyaj Oyunu ile dizinin yıldızı Hürremin makyajını yapabileceksiniz.Böylece osmanlı tarihinin en önemli sultanı haremin en güzel kadını olmaya devam edecek.Birbirinden can alıcı renklerdeki boyalar ve makyaj malzemelerini dilediğiniz gibi kullanmakta serbestsiniz.Ayrıca sultan süleymanın yapmış olduğu çok özel takıları kullanabilirsiniz.Yaşadıkları dönemi hatırlatan birbirinden güzel kıyafetleri seçmekte zorluk çekebilirsiniz.Ayrıca sultanımıza yakışır görüntüdeki taçlarımızı takmayı unutmayın.Oyunumuza hiç vakit kaybetmeden play butonuna basarak başlayabilirsiniz.

Yorumlar
8 + 2 = ?
  • EYLÜL EYLÜL 2 yıl önce

    çok seviyorum bu oyunu

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.