Kategoriler
Rapunzelin Bakım ve Makyajı

Rapunzelin Bakım ve Makyajı

5 / 5

Rapunzelin Bakım ve Makyajı Oyununda uzun süredir kişisel bakımını yapmayan prensesimize yardım ederek ona eskisi gibi göz kamaştırıcı bir görünüme dönüştürmelisiniz.Ok butonuna tıklayarak hemen eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Çirkin bir görünümü olan prensesimizin saç ve yüz bakımını yapmalısınız.Doğal bitki krem ve maskelerini sırasıyla uygulamalısınız.Önce saçlarına bakım kremini sürmelisiniz.Sonra yüzdeki sivilceleri patlatmalı, şırınga ile kırışıklıkları yok etmeli ve özel maskeyi yüze uygulayarak prensesimize güzel bir görünüm kazandırmalısınız.İkinci bölüme geçtiğinizde ise kaliteli makyaj malzemelerini kullanarak makyözlük yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.