Kategoriler
Süper Mario Yapboz

Süper Mario Yapboz

5 / 5

Süper Mario Yapboz Oyununda kahramanımızın araba maceralarında çekilmiş resimlerinden istediğiniz seçerek yapboz parçalarını birleştirmelisiniz.Ok butonuna tıkladıktan sonra önce resminizi sonra farklı sayıda parçalardan oluşan zorluk derecelerinden istediğinizi seçin.Resmi dikkatlice inceledikten sonra dağıtılan parçaları bir araya getirmelisiniz.Hızlı bir şekilde hareket ederek en kısa sürede resmi tamamlamaya çalışmalısınız.Böylece isterseniz sonraki zorluk derecesine geçebilir yada yeni bir resim seçebilirsiniz.Ekranın sağ alt köşesinde bulunan butonu kullanarak parçalarını döndürebilirsiniz.Oyunumuza katılan mario hayranlarına zorlu yapboz oyunumuzda başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
9 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.