Kategoriler
1 Ses 1 Kelime

1 Ses 1 Kelime

NAN / 5

İngilizce oyun seven oyuncularımız bu yeni oyumuza bayılacaksınız.1 Ses 1 Kelime Oyunu ile eğlenceli dakikalara hazırmısınız? Oyunumuzda tahmin etmeniz gereken bir kelimemiz olacak.Altta kelimenin içinde kullanabileceğiniz harfler var.Fakat fazlalık olan harflerimizde var.İşinizi zorlaştırmak için tahmin edeceğiniz resmimiz buğulu bir şekilde verilmiş.Sound butonuna basarak resmi size anlatan sesler duyacaksınız ve tahmin etmeye çalışacaksınız.Zorlandığınızda resmi açtırma hakkına sahipsiniz.Doğru tahmin ederseniz bir sonraki soruya geçebilirsiniz.Her bölümden altın puanlar kazanıyorsunuz.Oyun sonunda en yüksek skorun sahibi oyununda kazananı olur.İyi eğlenceler.

Yorumlar
6 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.