Kategoriler
Hearts

Hearts

5 / 5

Hearts Oyunu sevilen kağıt oyunlarından bir tanesidir.Oyundaki kupaları ve maça kızını almamaya çalışacaksınız.Oyunda sırasıyla 1.oyuncu solundakine, 2.oyuncu sağdakine ve 3.oyuncuda karşısındakine 3 er kağıt verip karşlığında aynı sayıda kağıt alırlar.Oyuna sinek 2 kimdeyse onu atarak başlar.Kupaları çıkmadan oynayamazsınız.Oyunda maça kızı atılmadan kupalar oynanamaz.Maça kızı çıktıktan sonra eğer atacak kağıdınız yoksa kupaların en büyüğünü atabilirsiniz.Kupaların her biri aynı rakamda cezadır.En büyük ceza ise maça kızını yemektir.Oyunumuz fare ile oynanır.İskambil yeteneklerinizi sergileyerek en az cezayı almaya çalışın.Eğlenceli oyunumuza hemen play butonuna basarak başlayabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.