Kategoriler
Kukla Balon Patlatma

Kukla Balon Patlatma

0 / 5

Çocuklar için hazırlanmış eğlenceli bir beceri oyunu ile karşınızdayız.Kukla Balon Patlatma Oyunu ile tüm kuklaları aynı anda patlatmanız gerekiyor.Play butonuna basarak oyunumuza başlayabilirsiniz.Fare ile oynanan oyunumuzda tek tıklamayla bütün balonları patlatmanız lazım.Bunun içinde doğru balonu tıklamanız gerekiyor.Başarılı olursanız sonraki seviyeye geçebilirsiniz.İlerleryen seviyelerde işiniz zorlaşacak.Çünkü kuklalarımız hareket etmeye başlayacak.Zamanlamanızı doğru ayarlarsanız bu işin üstesinden gelebilirsiniz.Tüm ufak oyuncularımıza keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
9 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.