Kategoriler
Mahjong Titan

Mahjong Titan

0 / 5

Mahjong Titan Oyunu ile zorlu ve dikkat gerektiren bir mahjong oyunumuz sizleri bekliyor.Birbiriyle aynı sembole ait olan iki taşı tıklayarak yoketmelisiniz.Bunun için farenizle iki taşıda tıklamalısınız.Oyunda yalnızca belirgin olan taşlar eşleştirilebilir.Eğer bir taşın üstünde yada en az iki tarafında başka bir taş yoksa o taş belirgindir.Tüm taşları tablodan ortadan kaldırdığınız yeni ve zorlu bir seviyeye geçmiş olacaksınız.Oyunda herhangi bir ipucu yada karıştır joker hakkınız yoktur.Oyunumuz sürelide değildir.Tek yapmanız gereken konstantre olarak ve dikkatli bir şekilde tüm sembolleri incelemek olacak.Oyunda hem çok zorlanacak hemde hoşça vakit geçireceksiniz.Güzel oyunumuza sizde katılmak istiyorsanız hemen play butonuna basarabilirsiniz.Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
6 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.