Kategoriler
Mahjong Yılbaşı

Mahjong Yılbaşı

NAN / 5

Mahjong Yılbaşı Oyunu ile yılbaşı temalı sembollerden aynı olan iki tanesini eşleştirmeniz gerekiyor.Oyna butonuna basarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.Aynı olan iki taşı eşleştirmek için farenizle ikisinede tıklamalısınız.Tümünü tablodan yokolmasını sağladığınızda bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Oyunda zorlanırsanız ipucu butonuna tıklayarak yardım alabilirsiniz.Karıştır butonuyla ise tümünün yerini değiştirebilirsiniz.Oyunda 20 bölüm var.Size verilen süre içersinde tüm eşlemeleri yapmanız gerekiyor.Üstünde başka bir taş varsa o sembolü seçemezsiniz.Oyunda en kısa sürede en yüksek skoru elde etmeye çalışacaksınız.Eğlenceli oyunumuza katılan mahjongsever oyuncularıza başarılar ve keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
3 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.