Kategoriler
Mobil Pacman

Mobil Pacman

NAN / 5

Mobil Pacman Oyunu ile ülkemizde çok sevilmiş bir atari oyunuyla karşınızdayız.Labirentteki tüm noktaları yemeye çalışan karakterinize yardımcı olacaksınız.Karakterinizi yön tuşlarını kullanarak hareket ettirebilirsiniz.Karşınıza çıkan hayalet ve canavarlara yakalanmamalısınız.Eğer yakalanırsanı bir canınızı kaybedersiniz.Tüm canlarınızı kaybederseniz oyunumuz sona erer.Labirentteki büyük noktaları yemeyi başarırsanız tüm hayaletler kurabiyeye dönüşecek.Böylece siz onları yiyebilecekisiniz.Böylece hem skorunuzuda artırmış olacaksınız.Ayrıca ortaya çıkan meyve bonuslarınıda yemeyi sakın ihmal etmeyin.Susam sokağının sevilen karakteri kurabiye canavarıyla eğlenceli bir macera sizleri bekiyor.Sizde bu maceraya katılmak istiyorsanız hemen oyna butonuna basabilirsiniz.Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
2 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.