Kategoriler
Solitaire Truva

Solitaire Truva

5 / 5

Solitaire Truva Oyunumuzda aynı rakamda olan kartları tıklayarak sıralıyorsunuz.Oyna butonuna basarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.Oyunda açık olarak dizilen kartlardan ve ikişerli olarak açılan kartlardan aynı rakamalara sahip olanları tıkladığınızda bunları en alt sağ köşede sıralıyor.Oyunda mümkün olduğu kadar çifti sıralamanız gerekiyor.Böylecek skor yapabilirsiniz.Fakat bölümü bitirebilmeniz için ortaya açılan kartlardan kurtulmanız lazım.Tabloda açık kart kalmazsa sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Kapalı destemizide hamleniz kalmadığında tıklayabilirsiniz.Birde oyunda joker haklarınız var.Bunları kullanarak eşi olmayan kartları eşleştirmek için kullanabilirsiniz.Her bölümde joker haklarınız yenilenir.Birbirinden güzel  toplam 50 bölmümüz var.Bölümler giderek zorlaşacaktır.İyi eğlenceler.

Yorumlar
1 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.