Kategoriler
Zıplayan Penguen

Zıplayan Penguen

NAN / 5

Eğlenceli vakit geçirmek isteyen oyuncularımız için güzel bir beceri oyunu yükledik.Zıplayan Penguen Oyunu buzulların üstünde yolculuk ederek balık bonusları toplayacaksınız.Pengueninizi yön tuşları ile sağa ve sola hereket ettirebilirsiniz.Çabuk hareket etmelisiniz çünkü buzullar erimeye başlayacak.Buzul erirde suya düşerseniz yada balıklara ulaşamazsanız oyun sona erer.Bazı bölümlerde buzul sayısı artacak ve gideceğiniz yol konusunda tercihleriniz önem kazanacak.Doğru yolu tercih ederseniz devam edersiniz.Play butonuna basarak oynayabilceğiniz oyunumuzda en yüksek skorun sahibi oyunu kazanır.

Yorumlar
3 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.