Kategoriler
Extreme Motor Pisti

Extreme Motor Pisti

5 / 5

Zorlu bir motor parkurunda ilerleyeceğiniz bu oyunumuzda extreme motor pistinde yarışacak ve rakiplerinizi geçemeye çalışacaksınız. Harika bri motorsikletle adete cross yarışlarına katılacağınız bu oyunda kontroller yön tuşları ile yapılmakta. PLAY tuşuna basarak oyuna girdikten sonra Local seçeneğinden devam edelim. 20 bölüm bulunan extreme motor pisti oyunundan ilk bölümde yapmanız görevler var. Motorlar hoplama zıplama yaparken döner takla atmak veya elleri bırakmak sizlere fazladan puan kazandıracaktır.

Yorumlar
3 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.