Kategoriler
İmkansız Motor Sürüşü

İmkansız Motor Sürüşü

5 / 5

imkansız Motor Sürüşü Oyununda sürücülük yeteneklerinizin sınırların zorlamanız gereken parkurlarda yarışarak imkansız sürüşler gerçekleştirmeye hazır mısınız? Play butonuna bastıktan sonra motor seçimini yaparak ilk seviyeye tıklayın.Zorlu parkurlarda WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanarak kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.Altın paraları toplayarak dikkatli bir şekilde ilerlemeli ve kutuların yanından yavaş bir şekilde geçerek virajları dönmelisiniz.Aşağı düşecek olursanız seviyeye en baştan başlamak zorunda kalırsınız.Parkurun sonuna ulaşabilirseniz daha zorlu bir seviyede yarışmaya hak kazanacaksınız.Oyunumuza katılan usta motorcularımıza imkansız pistlerde heyecanlı ve adrenali yüksek sürüşler dileriz.

Yorumlar
4 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.