Kategoriler
Kare Kafalı Motorcu

Kare Kafalı Motorcu

2.5 / 5

Kare Kafalı Motorcu Oyunu ile zorlu parkurlarda yarışma konusunda ustalaşmış motorcu karakterinizle heyecan dolu yarışlar sizleri bekliyor.Birbirinden heyecanlı parkurlardan oluşan sevileyerde engeller takılmadan ve sürücünüzün motoruyla birlikte devrilmesine izin vermeden yarışları bitirmelisiniz.Aracınızın kontrollerini sağlamak için yön tuşlarını kullabilirsiniz.Zorlu engellerin üzerinden zıplamak için boşluk tuşunu kullanın.Oyundaki amacınız en kısa süre içersinde zorlu parkurları en iyi derece ile sağsalim bitirebilmek.Sürücülük yeteneklerinizi sergilerken çok keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.Birbirinden zorlu seviyelere katılacak olan motor sürme ustası oyuncularımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
7 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.