Kategoriler
Öfkeli Motorcular

Öfkeli Motorcular

5 / 5

Öfkeli Motorcular Oyununda yarış motorunuzla trafik içersinde diğer araçlara çarpmadan ilerleyerek zorlu seviyeleri en hızlı şekilde tamamlamaya çalışmalısınız.Start game butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.Motorunuzu seçtikten sonra ilk seviyeyi seçerek hemen heyecanlı oyunumuza başlayabilirsiniz.Farenizi kullanarak aracınızı kontrol ederek sağa sola hareket ederek araçların arasından makas atarak ilerlemelisiniz.Eğer kaza yapacak olursanız en başa dönersiniz.Kazandığınız puanlar ile daha hızlı bir motor seçebilir yada kilitli seviyeler açtırarak daha heyecanlı yarışlara katılabilirsiniz.Oyunumuza katılan usta motorcularımıza zorlu pistlerde başarılar ve keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
7 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.