Kategoriler
Dart Kızı

Dart Kızı

5 / 5

Dart Kızı Oyununda vurmanız gereken hedeflerin önünde dans eden cesur kızımızı vurmadan atışlar yaparak nişancılığınızı göstermeye hazır mısınız? Hazırsanız hemen go butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza başlayın.Oyunumuz fare ile oynanır.Hareketli hedeflere fareniz yardımıyla atışlarınızı yapmalısınız.Her başarılı vuruş size puan kazandıracak.Müzik eşliğinde dans eden kızımıza isabet ettirmeden hedeflerin tamamını vurmaya çalışmalısınız.Seviyeler ilerledikçe hedefleriniz daha hızlı hareket etmeye başlayacak.Konsantrasyonunuzu bozmadan nişancılığınızı göstermeli ve seviyeleri en yüksek atış yüzdesiyle tamamlamalısınız.Oyunumuza katılan oyuncularımıza zorlu atışlarında başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.