Kategoriler
Gizli Nişancı

Gizli Nişancı

4.4 / 5

Gizli nişancı oyununda sizi kutsal bir görev bekliyor çocuklar. Yurt dışından bazı ajanlar gemi ile şehrin en kilit siyasetçilerini kaçıracaklar. Sana verilen görev ise bu siyasetçileri sağ salim kurtarmak ve onları özgür kılmak. Ajanlar gemide askeri üniforma içerisinde sürekli dolanmaktalar. Eğer başarısız yani ıska atışlar yaparsanız ajanlarda alarma basıp harekete geçecekler. Elinizdeki sniperin hedefini yakınlaştırmak için E tuşuna basacaksınız. Gizli nişancı oyununda ateş etmek için farenizi kullancaksınız.

Yorumlar
9 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.