Kategoriler
Okçu Çöp Adam 3

Okçu Çöp Adam 3

2.5 / 5

Okçu Çöp Adam 3 Oyunu ile 2 farklı modda oynayarak ne kadar usta bir nişancı olduğunuzu gösterme fırsatı yakalayacağınız en yeni çöp adam oyunlarından biri ile karşınızdayız.İster hareket eden ve sabit duran hedefleri vurun yada ölümüne düellolara katılarak düşmanlarınızla yüzleşin.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle ekranın solunda bulunan karakterinize tıkladıktan sonra basılı tutun ve çıkan çizgi ile okunuzun yönü ve hızını belirleyerek atışlarınızı yapın.Düşmanlarınızı öldürdükçe yenileri karşınıza çıkan.Paraşütle düşen puan ve bonuslarıda vurmayı sakın ihmal etmeyin.Can bonusu ile canınızı artırabilirken saat bonusu ile kısa bir süreliğine düşmanlarınızı hareketsiz bırakabilrisiniz.Genç nişancılarımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.