Kategoriler
Okçu Çöp Adam 4

Okçu Çöp Adam 4

5 / 5

Okçu Çöp Adam 4 Oyunu ile düşmanlarınla ölümüne savaşlara giren karakterinizi yönlendirerek düelloları kazanmalı ve düşmanlarınızı yok etmelisiniz.Heyecan dolu oyunumuza hemen play butonuna tıklayarak başlayabiliriniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle yayınıza tıkayarak basılı tutun ve atmak istediğiniz yönüne doğru sürükleyerek yayınızı gerin.Nişan aldıktan sonra okunuzu fırlatın.Eğer düşmanınızı vurursanız canını eksilteceksiniz.Her yeni denemenizde atışınızı düzelterek düşman çöp adamın kafasını vurmaya çalışmalısınız.Yalnızca usta nişancıların hayatta kalabilecekleri oyunumuzda herkese başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.