Kategoriler
Okçuluk Sanatı

Okçuluk Sanatı

5 / 5

Okçuluk Sanatı Oyununda boyunlarında iple asılan insanları okçuluk yeteneklerinizi kullanarak kurtarmalısınız.Play butonuna tıkladıktan sonra ilk seviyeyi seçerek oyuna başlayabilirsiniz.Farenizle yayınızı ayarlayabilirsiniz.Yönünü ayarladıktan sonra ip gererek atış hızınızı belirleyin ve fırlatmanızı gerçekleştirin.Eğer ipi kesmeyi başarırsanız sonraki bölüme geçebilirsiniz.Adamlara isabet ettirmeden tüm ipleri kesmeniz gereken oyunumuzda her yeni seviyede daha fazla insan kurtarmalısınız.Daha zorlu atışlar yaparak bonusları vurmalı ve ulaşamadığınız yerlere isabet ettirmelisiniz.Okçuluk yeteneklerinizi sergilemeniz  gereken zorlu seviyelerde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
9 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.