Kategoriler
Okla Elma Vur 2

Okla Elma Vur 2

5 / 5

Okla Elma Vur 2 Oyunu ile nişancılık yeteneklerinizi kullanarak canlı adamın üzerinde bulunan elmaları vurmaya çalışmalısınız.Start butonuna tıkladıktan sonra farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.Farenizle okunuzun gideceği noktayı seçerek sol tuşuna basın.Fırlattığınız ok elmayı parçalarsa sonraki atışa geçebilirsiniz.Her yeni seviyedeki atışınız biraz daha uzak bir mesafeden olacak.Her atış bir öncekinden daha zor olacak.Ne kadar usta bir nişancı olduğunuzu göstermek için canlı hedefi öldürmeden elmaları vurmalısınız.Nişancılık yeteneklerine güvenen oyuncularımıza yapacakları zorlu atışlarda başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
9 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.