Kategoriler
Online Kafa Topu Dövüşçüleri

Online Kafa Topu Dövüşçüleri

5 / 5

Türkçe oyunların arasınada dahil edebileceğimiz kafa topu dövüşçülerinde ismindende anlaşılacağı üzere dövüşerek top oynamaya çalışacağız. Eğlencenin dibine vuracağınız bu kafa topu oyununda karşıdaki rakip futbolcu kadında olabilir erkek te. Kontrollerimizi yön tuşları ve boşluk tuşu ile yaparken rakibimizi dövmek için adete savaşacağız. Unity ile geliştirilen oyunumuzu oynamak için bilgisayarınıza unityplayer yüklenmiş olmalıdır yoksa oyun açılmaz. Kata topu oyunlarından biraz daha farklı olan kafa topu dövüşçüleri oyunu online bir şekilde karşılıklı eşleştirilerek oynanmaktadır. Sizi giridğiniz ülkeye göre yukarıda bayrak verecektir. Ben Türkiye'den girdiğimiz için online kafa topu oyununda Türk bayrağımız gözüktü.

Yorumlar
8 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.