Kategoriler
 Papanın Dondurma Salonu

Papanın Dondurma Salonu

3.5 / 5

Açıklama

Dondurmacı babanın yeni salonu kapılarını açtı! Yolcu gemisinden gelen turistleri karşılamaya hazır mısın?

Nasıl oynanır Dondurma Dükkanı İşlet

Dondurmaların erimesine izin verme, bu zaman yönetimi oyununda müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet et! Tezgahtan siparişlerini al. Sonra Yapım İstasyonuna git ve dondurmaları dağıt. Sos ve benzeri şeyleri Karıştırma İstasyonunda bulabilirsin. Üst Malzeme İstasyonunda dondurmana son rötuşları yap ve meyveli dondurmanı hazır hale getir. Müşterilerinin meyveli dondurmalarına doğru malzemeleri ekle... Ve güzelce süsle! Yaptığın dondurmaya puan verecekler. Puanın ne kadar iyi olursa bahşişin de o kadar iyi olur!

Yorumlar
9 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.