Kategoriler
3 D Tır Park Etme

3 D Tır Park Etme

2.86 / 5

3 D Tır Park Etme Oyununu sürüş yeteneklerini sergilemek isteyen oyuncularımız için özel olarak yükledik.Kendinizi gerçek bir sürüş yaşıyormuşcasına hissetirecek oyunumuza hemen play game butonuna tıklayarak başlayın.Aracınızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Ekranın üstünde bulunan oku takip ederek işaretli alan ulaşın ve aracınızı doğru bir şekilde içine yerleştirerek sonraki seviyeye geçiş yapın.Şehir içinde ilerlemeniz ve diğer araçlara çarpmamamız gereken oyunumuzda harika zaman geçireceksiniz.Yalnızca usta şoförlerin başarılı olabileceği seviyelerdeki görevleri yerine getirin.Birbirinden zorlu seviyelere katılan usta sürücülerimize başarılar ve keyifli bir sürüş dileriz.

Yorumlar
8 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.