Kategoriler
3 D Tır Parketme

3 D Tır Parketme

5 / 5

3 D Tır Parketme Oyunu ile kendinizi gerçek bir tır kullanıyormuş gibi hissedecek ve harika bir sürüş keyfi yaşayacaksınız.Eğlenceli oyunumuza local save butonuna bastıktan sonra start butonuna basarak hemen başlayabilirsiniz.İlk seviyeden başlayarak giderecek zorlaşacak harika parkurlarda devasa tırınızı sürmeniz ve doğru bir şekilde park etmeniz gerekecek.Kontrolleri yön tuşları ile sağlamanız gereken oyunumuzda giderek daralacak yol ve diğer engelleri aşarak aracınızı ilerlemelisiniz.Sürücülük yeteneklerinizi gösterirken harika zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.Oyunumuza katılan usta sürücülerimize başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.