Kategoriler
3 Tekerli Park

3 Tekerli Park

3.06 / 5

3 Tekerli Park Oyununda üç tekerlekli araçlara ait otoparkta kendi aracınızı hareket ettirerek gösterilen yere park etmeye çalışacaksınız.Başarılı olursanız sonraki heyecanlı seviyeye geçebilirsiniz.Aracınızın kontrollerin yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Fren yapmak istediğinizde boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.Sürücülük yeteneklerinizi gösterek yol üzerinden bulunan puanları toplamalı ve harika manevralarla kontrolleri sağlamalısınız.Dikkatli hareket etmeniz gereken oyunda bariyerlere yada diğer arabalara çarpmanız halinde aracınız hasar görecek ve bir süre sonra oyunumuz sona erecek.Heyecanlı seviyelerden oluşan oyunumuza katılarak sürücülük yeteneklerini test etmek isteyen herkese keyifli ve eğeceli bir oyun dileriz.

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.